Publicēts:   28/11/2018
Atpakaļ

Muzikāls uzvedums “Sapņu pavedieni dvēselei…”

6. decembrī plkst.13.00 Ventspils pilsētas domes Kultūras centrā notiks muzikāls Ziemassvētku uzvedums “Sapņu pavedieni dvēselē…”.

- Mīlestība, kur tu dzīvo?

- Vienkārši pasaulē.

- Bet citi saka - saka,  - tu esi tikai pasakās.

- Un pasaku sauc -  Cilvēka sirds...

“Sapņupavedieni dvēselē...” ir stāsts par bērna ilgām pēc mīlestības. Par to, ka sniegotajā Ziemassvētku laikā kāds vientuļš bērniņš ilgojas atrast un piedzīvot Ziemassvētku brīnumu. Vai viņai tas izdosies?

Šo gaišo mīlestības stāstu  vārdos izstāstīs Ventspils Centra sākumskolas audzēkņi, bet mūzikā papildinās vokāli instrumentālās grupas “Jautrie draugi” un “Windy temper”. Uzveduma idejas autore un kolektīvu vadītāja - pedagoģe Sandra Sproģe.

Ieeja brīva.

Pasākumu atbalsta “VentSystem”.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]