Publicēts:   19/10/2018
Atpakaļ

“RRR jeb Rudens Raibā Raža”

Sestdien, 27. oktobrī plkst.18.00 Ventspils kultūras centrā ies brizdu brazdām, jo gaisā ies koncerts “RRR jeb Rudens Raibā Raža”, kurā izcili skanīgajam jauktajam korim “Burtnieks” (Rīga), šarmantajam sieviešu korim “Lība” un harismātiskajam Ventspils vīru korim krāšņā koncertā pievienosies atraktīvie dejotāji no vidējās paaudzes deju kolektīviem “Strautuguns” un “Liedags”.

 

Latvijas izdevniecību jauktais koris “Burtnieks”, dibināts 1989. gadā, ir starptautisku konkursu laureāts un kopš dibināšanas to vada veiksmīgs uzņēmējs un talantīgs diriģents Egils Lipšāns.  Koris priecējis latviešus Kanādas dziesmu svētkos 2009. gadā, kā arī ieguvis zelta medaļu jaukto koru kategorijā Eiropas koru olimpiādē Rīgā 2017. gadā.

 

Kā rāda nupat piedzīvotie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kora koncerts nevar iztikt bez dejotājiem. Spilgtus priekšnesumus sola mūsu pašu Ventspils vidējās paaudzes deju kolektīvi “Strautuguns” un “Liedags”.

 

Koncerta saimniekiem, Ventspils vīru korim, daudzus gadus dziesmu ražas vākšanā blakus ir sieviešu koris “Lība”, kas arī šajā reizē gatavs pļaut dziesmas par mīlestību.

 

Ieeja 2.00 EUR.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].