Publicēts:   13/02/2019
Atpakaļ

Tautas deju kolektīvu sadancis “Deju putenī”

Sestdien, 23. februārī plkst.18.00 teātra namā “Jūras vārti” uz tautas deju kolektīvu sadanci “Deju putenī” aicina Ventspils Augstskolas jauniešu deju kolektīvs „Strautuguns” Ineta Judzikas vadībā.

 

Kā ierasts, kopā pulcēsies Latvija augstskolu jauniešu deju kolektīvi, kas izdejos savas iemīļotākās dejas gan no latviešu tautas deju Zelta fonda, gan arī pavisam jaunas, agrāk neredzētas dejas.

 

Koncertā piedalīsies Rīgas celtniecības koledžas jauniešu deju kolektīvs „Austris”, vadītāja Elita Treilone, Latvijas universitātes Tautas Deju ansamblis „Dancis”, vadītājs Rolands Juraševskis, Latvijas universitātes deju ansamblis „Dancītis”, vadītāja Ilze Dzene, Jaunolaines Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Kalējs”, vadītājs Mārcis Zeibots, Profesionālās izglītības kompetences centra „Rīgas Tehniskā koledža” deju ansamblis „Mazais Ritenītis”, vadītāji Ilze Mažāne un Ingus Ladiga, Latvijas universitātes deju ansamblis „Pērle”, vadītājs Raimonds Dzintars, Garkalnes novada kultūras centra „Berģi” deju ansamblis „Ritenītis”, vadītāji Ilze Mažāne un Ingus Ladiga, Rīgas Tehniskās universitātes Tautas Deju ansamblis „Vektors”, vadītāja Dagmāra Bārbala un protams mūsu pašu Ventspils Augstskolas jauniešu deju kolektīvs „Strautuguns” un Ventspils Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Strautuguns".

 

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]