Publicēts:   15/01/2019
Atpakaļ

Ventspils teātris aicina uz izrādi “Dīvainā misis Sevidža”

Ceturtdien, 24. janvārī plkst.19.00 Ventspils kultūras centrā notiks Ventspils teātra izrāde Dž.Patriks “Dīvainā misis Sevidža”, kura pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada novembra beigās.

 

Jauniestudējuma režisore ir Vija Draviņa. Tēlos iedzīvojušies aktieri – Liāna Griķe, Olafs Indersons, Simona Grieze, Vita Kaudze, Andris Lasmanis, Kaspars Doniņš, Baiba Griķe, Liena Kukaine, Mareks Kivulāns un Uldis Zeme. Galvenajā, misis Sevidžas, lomā Maija Feldmane.

 

Izrādes skatuvisko noformējumu veidojusi Mārīte Kluša, par gaismu un skaņām rūpēsies Indra Vītiņa un Mareks Spruģevics, bet aktieru vizuālos tēlus veidojusi Agnese Sproģe.

 

Radošā komanda piedāvā atbilžu meklēšanu uz mūžīgajiem jautājumiem – kādas ir mūsu dzīves vērtības, ko sabiedrība uzskata par “dīvaiņiem”, “dīvainībām” un kāpēc? Un nauda… Ko tā ar mums dara… Kas slēpjas aiz frāzēm “Jūs  labi turaties seglos” vai “Neēdiet tik ātri” vai “Ārā līst, neaizmirstiet paņemt lietussargu”? Kā tas ir – SAREDZĒT PATIESĪBU…

 

Biļetes cena 3.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].