Iedegsies svētku rotājumi pilsētā

27.novembrī līdz ar krēslas iestāšanos Ventspilī iedegsies krāšņais svētku noformējums. Pilsētas ielās un laukumos uzmirdzēs tūkstošiem gaismiņas un izgreznotas deviņas svētku egles.  Lielajā laukumā no plkst. 17.00 līdz vēlai vakara stundai darbosies audiāli teatrāla ziemas gaismu vides instalācija ģimenēm ar bērniem “Rūķa svētku jampadracis”.

Līdz ar citiem Ziemassvētku rotājumiem pilsētā, Lielajā laukumā šogad tiks atklātas “Lielākās Ziemassvētku klavieres”, kuras ieskandināt ir apņēmies Rūķis Gardummice. Blakus pilsētas centrālajai svētku eglei, rūķis savā caurspīdīgajā namiņā – beķerejā ceps gardumus pēc sen senām receptēm, starplaikos ieskanoties humoristiskajam “Rūķu radio”. Tas atgādinās, ka tuvojas Ziemassvētki un mūsos atmostas bērns, kurš grib ticēt brīnumam.

Lai pilsētas ielās notvertu tuvojošos svētku noskaņu visā krāšņumā, Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina doties pastaigā “Ventspils Ziemassvētku gaismās”. Drukātā ceļveža versija būs pieejama arī sestdien, 27. novembrī Lielajā laukumā, līdzās rūķa namiņam.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.