Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Tēva diena Bērnu pilsētiņās

. Plkst. 11:00

Aicinām ģimenes ar bērniem svētdien, 12. septembrī, plkst. 11.00 doties uz Bērnu pilsētiņu un plkst. 15.00 uz bērnu parku “Fantāzija”, kur mazie ventspilnieki ar krāsainiem krītiņiem varēs uzzīmēt uz bruģa sirsnīgus un oriģinālus sveicienus Tēva dienā.

Kamēr Bērnu pilsētiņas un bērnu parka “Fantāzija” bruģis pārtaps par pilsētas plašāko un košāko sveicienu Tēva dienā, estrādēs norisināsies Ventspils Jaunrades nama mūsdienu deju studijas “Skorpions” (vadītāja Inga Spodiņuka) brīvdabas mēģinājums. Arī mūsu sociālajos tīklos visas nedēļas garumā veidosim Tēvu dienai veltītas bilžu galerijas, kuru galvenie varoņi, protams, būs tēti no Ventspils.

SIA “Astarte-Nafta”, vīriešu frizētava “Man Cave Barbershop Ventspils” un veikals “Mājai un Dārzam” sarūpēs pārsteiguma balviņas. Tās mazie ventspilnieki varēs dāvināt saviem tētiem kopā ar uzzīmēto sveicienu.

Norises atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība. Apmeklējot Tēvu dienu, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.