Aicina tirgotājus un amatniekus piedalīties Ventspils Pilsētas svētkos

Šogad 7.augustā, baudot vasaras siltos saules starus un svētku atmosfēru pilsētā, atzīmēsim Ventspils 731. jubileju! Aicinām ikvienu interesentu pieteikties tirdzniecībai svētku norises vietās Lielajā laukumā, Kuldīgas ielā (Lielā laukuma pasākuma ietvaros, izvietojoties posmā no Lielā prospekta līdz Pāvila ielai), Reņķa dārzā un Ostas ielas promenādē.

Aicināti pieteikties ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu zaļā tirgus produktu ražotāji, amatnieki un amatu pratēji, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki / individuālie meistari, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, mājražotāji, našķu un saldumu tirgotāji. Tāpat sagaidām pieteikumus no tiem, kas piedāvā atrakcijas bērniem, nodarbojas ar seju apgleznošanu, hennas zīmējumiem.

Pieteikuma dokumentus dalībai tirdziņā līdz 2021.gada 2.augusta plkst. 12.00 nepieciešams iesūtīt uz elektronisko pasta adresi: [email protected]. Tirdzniecības koordinatore – Mairita Grebe, tālr. 26609285.

Noteikumi dalībai tirdzniecībā 

Iesniegums, anketa un kartes

Organizējot tirdzniecību, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.