Izsludina 2022. gada Ventspils Kultūras projektu konkursa II kārtu

Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2022. gada Kultūras projektu finansēšanas konkursa II kārtu.

Konkursa mērķis ir veicināt Ventspils valstspilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, vienlaikus paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Ventspils iedzīvotājiem.

Konkursa komisija izvērtē katra projekta pieteikuma nozīmīgumu, aktualitāti un oriģinalitāti, definēto projekta mērķu, aktivitāšu, sasniedzamo rezultātu un izdevumu tāmes atbilstību projekta koncepcijai. II kārtas projektu realizācija līdz 2023. gada 28.februārim.

Projektu pieteikumu iesniegšana līdz š.g. 26. maija plkst. 15.00. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected].

Šī konkursa I kārtā finansiālu atbalsu ieguva 17 projekti par kopējo summu 18 920 EUR. Līdz ar to bagātināts kultūras piedāvājums tradicionālajos Ventspils pasākumos, piemēram, Pārventas svētku ietvaros ar koncertu godinās izcilā latviešu rakstnieka Jāņa Poruka 150 gadu jubileju, Jūras svētkos Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā ikviens interaktīvā veidā varēs izprast laivu darināšanas pamatprincipus. Vasaras izskaņā Ventspilī pulcēsies Baltijas valstu jaunie talanti, lai piedalītos konkursā “Zelta balss – 2022”, kur profesionāla žūrija vērtēs dalībnieku muzikālās dotības. Un daudzi citi interesanti projekti.

Foto: Ventspils Tehnikuma arhīvs