“Jūras akmentiņiem” labi panākumi konkursā “Tonis pustonis-2024” Tukumā

18.maijā ir noslēdzies starptautiskais vokālais konkurss “Tonis-pustonis-2024” Tukumā. Šogad Pop-studiju „Jūras akmentiņi” pārstāvēja četras grupas divās vecuma kategorijās: 7-9 gadi un 10-13 gadi, un divas solistes. Pavisam konkursā piedalījās 14 grupas no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, kā arī pārstāvji no Igaunijas un Lietuvas.

“Jūras akmentiņu” grupas “Junda” un “Vilnītis” (7-9.g.v.) tika novērtētas visaugstāk. Grupa “Junda” ieguva Grand Prix un grupa “Vilnītis” ieguva 1. vietu. No 16 grupām (10-13. g.v.) visaugstāk tika novērtēta grupa “Viva” ar izcīnītu Grand Prix un grupa “Brīzīte” ar 1.vietu.

Starp solistiem no 36 dalībniekiem (10-13 g.v.) Anna Blohina saņēma 1. pakāpes vērtējumu, savukārt 2. pakāpi ieguva Kerija Grinpauka.

Konkursu vērtēja profesionāla žūrija: dziedātāja-soprāns Viktorija Majore, dziedātāja un “Xfaktors” dalībniece Diona Liepiņa, dziedātājs un mūzikas pedagogs Uģis Roze, dziedātājs un “Xfaktors” dalībnieks Eduards Rediko un arī mūziķis Mārtiņš Bergmanis no grupas “Lustīgais blumīzers”.

“Jūras akmentiņi” pateicas Ventspils valstspilsētas domei un Kultūras centram par atbalstu. Paldies pedagogiem Ingai Pašānei un Lorijai Cinkusai, kā arī audzēkņu vecākiem.