Kora “Cantabile” un draugu koncerts “Ceļš pie mūzikas”

Sestdien, 17. septembrī plkst. 17.00 Ventspils Kultūras centrs ielūdz uz kora “Cantabile” un draugu koncertu, kurā būs baudāmi pianista Sergeja Zolotova, kā arī Elenas Vasevas vokālās studijas “Unistar music” muzikālie priekšnesumi.

Korim “Cantabile” šogad aprit 10 gadi, un tajā dzied aktīvi un talantīgi cilvēki, kurus vieno interese un mīlestība pret mūziku. Jauktajam korim “Cantabile” ir interesants repertuārs, kas iekļauj arī skaņdarbus, ko mēdz izpildīt solisti, dueti, trio un grupas – gan a cappella dziedājumā,  gan mūzikas instrumentu pavadībā. Kora repertuārā ir arī moldāvu, krievu, armēņu, gruzīnu un čigānu mūzika, tā pat arī skaņdarbi itāļu, spāņu, angļu un franču valodā. Tiek izpildīta klasiskā, garīgā mūzika, tautasdziesmu apdares, kā arī mūsdienīgas estrāžu dziesmas kora aranžējumā.

Sergejs Zolotovs studējis Ventspils mūzikas vidusskolā, Sanktpēterburgas Kultūras un mākslas institūtā, un Puškina universitātē. Pianists vairākkārt kļuvis par laureātu dažādos mūzikas konkursos, veidojis daudzus aranžējumus un reklāmu melodijas, kā arī izdevis studijas albumus “Memories” un “Communityedit navigation bar night influence”.

Elenas Vasevas vokālās studijas “Unistar music” audzēkņi būs sagatavojuši muzikālus priekšnesumus, kuros dzirdēsim gan pieaugušos, gan arī bērnus.

Koncertprogrammā tiks izpildīta dažādu žanru mūzika – garīgā mūzika, džezs, blūzs, pop mūzika, folks, roks, kā arī hip-hops.

Biļetes cena – 3 EUR.