Motobraucēju salidojums “Kurland Bike Meet 2020”

18. jūlijā Ventspilī norisināsies šī gada lielākais un arī vienīgais Baltijas motobraucēju salidojums “Kurland Bike Meet 2020”. Tā laikā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs iepazīties ar moto pasaules jaunumiem, dzīvesstilu un ceļojumu iespējām.

Kā ierasts, pilsētas ielas ierībinās tradicionālais parādes brauciens, kurš šogad sāksies plkst. 17:00 no Vasarnīcu ielas, tālāk virzoties pa Lielo prospektu pāri Ventas tiltam uz Embūtes ielu, pa Celtnieku, Talsu un Lidotāju ielām izbraucot pilsētas labo krastu. Atpakaļceļā brauciens virzīsies pa Sarkanmuižas dambi, turpinoties pa Lauku un Kuldīgas ielām, līdz Jūras ielai, tālāk līdz pat Vasarnīcu ielai  un noslēgsies Ostas ielā.

Informējam, ka motobraucēju parādes stāšanās laikā no plkst. 16.00 līdz 17.10 tiks slēgta transporta kustība Vasarnīcu ielā no Aizsaules ielas līdz Atpūtas ielai, savukārt, parādes vajadzībām satiksmei tiks slēgta Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Pils ielai no plkst. 17.00 līdz 19.00. Parādes brauciena laikā no plkst. 17.00 līdz 18.00 būs traucēta sabiedriskā transporta kustība un iespējama maršrutu autobusu kavēšanās.

Pēc motociklu parādes, dienas noslēgumā, plkst. 19:00 norisināsies vakara izklaides pasākums Piejūras kempingā. Šajā gadā par kantrimūzikas stilā ieturētu muzikālo noformējumu rūpēsies grupas “Klaidonis” un “Tribute Band”, kā arī DJ Japānis. Neizpaliks tradicionālā karaoke telts un motociklu izstāde.

Ieejas maksa vakara izklaides pasākumā – 15 eiro. Biļetes pieejamas pasākuma laikā pie ieejas Piejūras kempingā. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas vecāku pavadībā. Ar moto saieta “Kurland Bike Meet” kārtības noteikumiem var iepazīties mājas lapā https://mca.lv/.

Gan pasākumu laikā, gan ikdienā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums – ievērot 2 metru distanci, kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.


Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.