Mūsdienu deju studijai “Prieks” panākumi starptautiskās deju sacensībās

Aizvadītās nedēļas nogalē ar labiem panākumiem mūsdienu deju studijas “Prieks” dejotāji pārstāvēja mūsu pilsētu starptautiskajās deju sacensībās “Tukums Cup 2024”. Divās no trim sacensību dienām mūsu dejotāji startēja solo, improvizācijas un A līmeņa formāciju nominācijās. Konkurence bija nopietna, jo sacensībās dalību ņēma ne tikai deju studijas, bet arī deju skolas no Latvijas un ārvalstīm. Horeogrāfijas un izpildījumu vērtēja starptautiska žūrija no Ukrainas, Lietuvas un Latvijas.

Ventspils dejotāji var lepoties ar sekojošiem rezultātiem:

Nominācijā “Best solo, Show dance, Adults”:

  • Kate Doniņa ar deju “Black ribbon” – II pakāpe (9. vieta nominācijā);
  • Paula Pujate ar deju “She wants to be free” – II pakāpe (11. vieta);
  • Katrīna Cērmane ar deju “Hold me down” – III pakāpe (13. vieta).

Nominācijā “Improvisation, Adults”:

  • Evija Medniece
  • Paula Pujate
  • Katrīna Cērmane

Nominācijā “A līmeņa formācija, Show dance, CHILDREN 1” – deju grupa “Lāsītes” ar deju “Zvaigžņotā nakts” – I pakāpe (2. vieta);

Kategorijā “A līmeņa formācija, Show dance, JUNIORS 1” – deju grupa “Prieks” ar deju “Spēlējoties tumsā” – I pakāpe (4. vieta);

Kategorijā “A līmeņa formācija, Show dance, Adults” – deju grupa “Lielais Prieks” ar deju “Prāts sirdij nenoteiks” – I pakāpe (4. vieta).

 

Šī gada konkursa “Tukums Cup” sauklis ir “Miers, draudzība un dejas mīlestība, lai vieno!”. Tā mērķi joprojām nemainīgi – veicināt dejas izaugsmi un popularizēt deju, dot iespēju ikvienam piedalīties konkursā, novērtēt katru dejotāju un visas komandas, veicināt dejotāju un vadītāju sadraudzības iespējas.

Deju studijas “Prieks” vadītājas Everita Panfiļonoka un Kristīne Angere saka lielu paldies dejotājiem par izturību un atdevi, kā arī audzēkņu vecākiem, kuri atbalstīja uz katra soļa!