Paldies Ventspils jauniešiem par iesaisti Bērnu svētku organizēšanā!

Aizvadītajā nedēļā notika gada lielākais pasākums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – tradicionālie Bērnu svētki. Ventspils Kultūras centra kolektīvs un svētku producente Rebeka Busule personīgi izsaka sirsnīgu pateicību visiem Ventspils aktīvajiem jauniešiem, kuri iesaistījās Bērnu svētku organizēšanā. Augsti novērtējam Jūsu dalību un ieguldījumu pasākumā, kas nenoliedzami deva abpusēju darīt prieku un gandarījumu par sasniegto rezultātu.

Ventspils 4. vidusskolas jaunsargi, instruktores Artas Braunas vadībā, ne tikai nesa gājiena karogus, bet arī noorganizēja izklaides mazajiem dalībniekiem, parādot izcilu komandas darbu un līderību. Pateicība arī par palīdzību gājiena dalībnieku organizēšanu, ātrākai iekļūšanai Bērnu pilsētiņas teritorijā.

Skolēnu mācību uzņēmumi, Oļega Mihailova vadībā, kuros piedalījās 15 skolēni no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils 1. pamatskolas un 2. pamatskolas, svētku tirdziņā apmeklētājus iepazīstināja ar savu ražoto produkciju. Skolēni piedāvāja dažādus pašu darinātus produktus, sākot no suvenīriem un dekorācijām, līdz inovatīviem IT tehnoloģijās radītiem dizaina izstrādājumiem. Ar gandarījumu secinām, ka esat apņēmīgi un talantīgi jaunie uzņēmēji.

Sporta skolas “Spars” basketbolisti un džudisti, trenera Jāņa Zemeļa motivēti, piedalījās svētku gājiena organizācijā, kā arī svētku norišu vietā ar saliedētas komandas garu organizēja sportiskas aktivitātes.

Ventspils Tehnikuma jaunieši kopā ar 4. vidusskolas un Jauniešu mājas jauniešiem, pedagoģes Ilvas Suhmanovas iedvesmoti, darbojās kā animatori, radot prieku un izklaidi visiem pasākuma dalībniekiem. Jūsu klātbūtne, aizrautība un galvenais – izturība padarīja svētkus īpaši krāsainus un jautrus.

Ventspils 2. vidusskolas jaunieši, ar pedagoģes Svetlanas Puhovas atbalstu, bija sarūpējuši radošo darbnīcu, kurā bija liela mazo apmeklētāju interese līdz pat pasākuma beigām. Jaunieši atzina, ka šī pieredze bija interesanta un izaicinoša, sniedzot vērtīgu pieredzi nākotnes karjeras plānošanā.

Pateicamies arī visiem dziedošajiem un dejojošajiem Ventspils jauniešiem un viņu pedagogiem, kuri svētku programmu kuplināja ar savām prasmēm!

Šāda iesaiste liela pasākuma veidošanā parādīja, ka jaunieši var pašaizliedzīgi atteikties no saviem brīvdienu plāniem un ar pilnu atbildību veikt sev uzticētos pienākumus, sarūpējot svētkus saviem mazajiem brāļiem, māsām un citiem pilsētā dzīvojošajiem bērniem. Jūsu darbs un pūles ir lielisks piemērs citiem, un mēs ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību arī nākotnē 🙂