Pavasara atnākšana tiešraides koncertā un Ventspils parkos

Gaisā jau jūtama pavasara elpa, daba mostas un diena sāk kļūt garāka par nakti. Ventspils Kultūras centrs aicina sestdien, 20. martā plkst. 11.37 sagaidīt astronomiskā pavasara iestāšanos tiešraides koncertā vai svaigā gaisā ģimenes lokā, baudot pirmos siltos saules starus kādā no krāšņajiem pilsētas dārziem, skvēriem, laukumiem un parkiem.

Dabas mošanās muzikāli vizuālo performanci “Pavasara atnākšana” būs iespējams vērot tiešraidē Kultūras centra Facebook kontā. Pavasarīgas skaņu sajūtas radīs projekts “ZeMe” un tā dalībnieki – koklētāja Laima Jansone un viens no pieredzes bagātākajiem un labākajiem latviešu dīdžejiem – DJ Monsta, kuri savā mūzikā apvieno etnogrāfisko kokļu un elektroniskās mūzikas skaņas. Vizuāli pavasara atnākšanu uzburs māksliniece Anna Orniņa.

Pilsētas dārzi, skvēri, laukumi un parki Ventspilī aizņem turpat 150 hektārus no pilsētas platības. Tajos ierīkoti veloceliņi, tiltiņi, soliņi, brīvdabas trenažieri, bērnu atrakcijas un izvietotas dažādas mākslinieku darinātas skulptūras. Īpaši ik gadus tiek kopti zālieni un veidoti apbrīnas vērti, krāšņi puķu stādījumi.

Pavasara gaidās lūdzam būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.