“Strūklaku strīmā” dzīvās mūzikas grupas

“Strūklaku strīma” straumēšana šajā piektdienā pietur pie “Dzirnakmens”. Trīs dzīvās mūzikas piepildītas stundas dabā un tiešsaistē Facebook. Ar savstarpēji atšķirīgām programmām sevi prezentēs ansamblis “Windy Temper”, indīroka grupa “Tasteful” un Latvijā popularitāti iemantojušais ventspilnieks Edvards Grieze jeb Ed Rallidae.

Vokāli instrumentālais ansamblis “Windy Temper” ir unikāls ar to, ka lielākā daļa dalībnieku spēlē kopā jau kopš pirmajām klasītēm Ventspils Centra sākumskolā. Šodien tie ir mūzikā pieredzējuši un varoši jaunieši. Pagājušā gada nogalē nosvinējuši savu pastāvēšanas 10 gadi, jubilejas koncertā muzicējot kopā ar romūziķiem Ivo Fominu un Ati Ieviņu. Video

“Tasteful” ir jauna latviešu indīroka grupa, kas savu darbību aizsāka Ventspils mūzikas vidusskolā. Viņu kompozīcijas ved klausītāju cauri mūzikas piedzīvojumam, gleznojot skanējumu ar sintezatoriem un effektu pedāļiem, iekļaujot alternatīvās, dream pop un arī psihodelikas iezīmes. Šobrīd grupa ir izdevusi divas dziesmas, kur dziesmai “In The Dark” videoklipa fragmenti ir filmēti Ventspils Mazbānīša stacijā.

Edvards Grieze jeb Ed Rallidae ir 26 gadus vecs mūziķis no Ventspils, kurš muzicē jau kopš četru gadu vecuma. Pirmo skatuvisko pieredzi guvis popgrupas “Jūras akmentiņi” sastāvā. Karjeras laikā Edvards ir sadarbojies ar tādiem zināmiem pašmāju māksliniekiem kā Aminatu, Makree, Rassell, Rodion Gordon u.c.
Video