Vokālā ansambļa “Mazā prinča planētas” dalībniekiem jaunas prasmes video projektu veidošanā

Ventspils jaunieši – Kultūras centra vokālā ansambļa “Mazā prinča planētas” dalībnieki vairāku nedēļu garumā piedalījās meistarklasē “Tikai darot kaut kas top”, lai kopā ar talantīgo režisori Daci Pūci apgūtu dažādus video projektu tapšanas noslēpumus.

Interaktīvās tiešsaistes nodarbībās meistarklases dalībnieki apguva amatiermeistarības pamatelementus, dramaturģijas, prezentēšanas, runas mākslas pamatus un veica dažādus praktiskus uzdevumus, kas veicināja sapratni un padziļinātu interesi par audiovizuālo mākslu. Lai motivētu dalībniekus pārvarēt satraukumu un bailes, kļūt drosmīgākiem un uzņēmīgākiem, noslēdzošā meistarklases radošā nodarbība norisinājās klātienē – Ventspils Kultūras centrā.

Dace Pūce par meistarklases būtību: “Es gribētu jauniešiem parādīt/iemācīt darboties radoši pašiem un patstāvīgi. Mūsu devīze “Tikai darot kaut kas top” lai pārtop darīšanā ar prieku, kas savukārt ir arī mans moto.”

Meistarklase organizēta sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību.

Sadarbība ar režisori Daci Pūci sākās jau šī gada vasarā, kad Ventspils Kultūras centra vokālais ansamblis “Mazā prinča planētas” kopā ar Rīgas, Līvānu un Dobeles labāko vokālo ansambļu jauniešiem dziedāja un filmējās Andra Sējāna dziesmas “Ai, tu, mana brāļa sēta” videoklipā.