Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Ventspils teātra pirmizrāde “Sapņu pludmale”

. Plkst. 19:00

 

Sapņu pludmaleTrešdien, 16. septembrī un ceturtdien, 17. septembrī plkst. 19.00 Ventspils kultūras centra Lielajā zālē Ventspils teātris aicina uz pirmizrādi latviešu autores Aivas Birbeles lugai “Sapņu pludmale”.

Lomās –  Liāna Griķe, Maija Feldmane un Kaspars Doniņš. Par skaņu rūpēsies Mareks Spruģevics, par gaismu Indra Jāce, tērpus darinājusi Agnese Sproģe. Visu kopā salikusi režisore Vija Draviņa.

Darbošanās laiks – mūsdienas. Darbības vieta – brīvā režīma sieviešu cietuma kamera. Darbojošās personas – pensionāres Vija Spēkaine un Judīte Broša, kā arī cietuma uzraugs, reizē izmeklētājs un Vijas dēls Edgars.

Ja 16. vai 17. septembrī plkst. 19.00 atnāksiet uz Ventspils kultūras centru, tad satiksieties ar Ventspils teātra jauniestudējuma varoņiem. Varēsiet ar viņiem kopā pasmieties, padomāt par dzīvi, sapņiem un cerībām. Izjust vientulības sūrumu, mātes un dēla attiecību samežģījumus un negaidītus likteņa pavērsienus.

Uz tikšanos!

Biļetes cena 3.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Gan ikdienā, gan pasākuma laikā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums – ievērot 2 metru distanci, kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.