Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

“Jerusalema” dejas izaicinājums

. Plkst. 11:00

Jerusalema dejas izaicinājums Ventspilī

Šo sestdien, 3. oktobrī, plkst. 11.00 Lielajā laukumā ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti iesaistīties aktivitātē “Jerusalema dejas izaicinājums”.

Šīs aktivitātes galvenais simbols ir prieks un kopā būšana, vienojoties kopīgā dejā. Pasākuma dalībniekus, tērpušos baltā, lūdzam ierasties plkst. 11.00 Lielajā laukumā, lai lai mūsdienu deju studijas “Prieks” vadītājas Everitas Panfiļonokas vadībā apgūtu dejas soļus un plkst. 12.00 nofilmētu visu klātesošo izpildījumā iestudēto deju “Jerusalema” mūzikas pavadībā.

Jelgavnieki, kas aktivitātē iesaistījās pagājušajā sestdienā, stafeti tālāk nodeva ventspilniekiem, kuri ir pieņēmuši šo izaicinājumu un gatavi pierādīt, ka arī mums tas ir pa spēkam.

“Jerusalema dejas izaicinājums” ir globāla aktivitāte, kuras laikā cilvēki visā pasaulē vienojas kopīgos deju soļos izpildītāja “Master KG” dziesmas “Jerusalema” mūzikas pavadījumā. Izaicinājums radies un ieguvis popularitāti pēc tam, kad šāda veida video uzfilmēja deju grupa Angolā.

 

Gan ikdienā, gan pasākuma laikā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums – ievērot 2 metru distanci, kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.