Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Kurland Bike Meet 2021

. Plkst. 15:00

17.jūlijā Ventspils ielas atkal ierībinās vairāk nekā 3000 motociklu. Lai piedalītos tradicionālajā motobraucēju saietā “Kurland Bike Meet 2021” un parādes braucienā, moto entuziasti mēro tuvāku vai tālāku ceļu no visas Latvijas un citām valstīm. Šis ir viens no lielākajiem Latvijas motodzīves pasākumiem, kura laikā ikviens interesents var iepazīt moto pasaules jaunumus, dzīvesstilu un ceļojumu iespējas.

Šogad parādes brauciens sāksies plkst. 15.00 no Vasarnīcu ielas, tālāk virzoties pa Lielo prospektu, Rūpniecības ielu, pāri Apvediltam uz Fabrikas ielu, Kustes dambi, Embūtes ielu, pa Celtnieku, Talsu un Lidotāju ielām izbraucot pilsētas labo krastu. Atpakaļceļā brauciens vedīs pāri Ventas tiltam, tālāk virzoties pa Sarkanmuižas dambi, Lauku un Kuldīgas ielām, līdz pat Jūras ielai un noslēgsies Ostas ielā.

Informējam, ka motobraucēju parādes stāšanās laikā no plkst. 14.00 līdz 15.00 tiks slēgta transporta kustība Vasarnīcu ielā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, savukārt, parādes vajadzībām satiksmei tiks slēgta Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Pils ielai no plkst. 15.00 līdz 17.00. Parādes brauciena laikā no plkst. 15.00 līdz 16.00 būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, traucēta sabiedriskā transporta kustība un iespējama maršrutu autobusu kavēšanās.

Dienas noslēgumā, Piejūras kempingā plkst. 17.00 notiks motokluba “MCC Curonians” demonstrācijas “Karstā riepa”. Neizpaliks tradicionālā karaoke telts, kas būs pieejama no plkst. 18.00. Vakara daļā kempingā uzstāsies viena no populārākajām mūsdienu rockabilly grupām Latvijā “Billy B & His Sonic Rockets”, muzicēs arī apvienība “The Rolltones”. No plkst. 22.30 par labiem mūzikas un deju ritmiem parūpēsies dīdžejs.

Vērojot parādes braucienu, apmeklējot Piejūras kempingu, kā arī citas vietas, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.

 

Foto: Ventspils hronikas arhīvs