Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Strūklaku strīms #05: diena

. Plkst. 12:00

Sestdien, 10. jūlijā Jūras svētku ietvaros Ostas ielas promenādē pie strūklakas “Kuģu vērotājs” turpināsim jau labi pazīstamo projektu “Strūklaku strīms”. Filmēšanas aktivitātē “Strūklaku strīms #05” no plkst. 12.00 līdz 15.00 ar īstenu piejūras regeju piedalīsies grupas “Riga Reggae” un “Bezgalībieši”, bet programmas noslēgumā kantrī mūziķis Shota Adamashvili no Gruzijas. Kā ierasts, “Strūklaku strīmu” būs iespējams vērot gan dabā, gan tiešraidē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Paralēli filmēšanas aktivitātei no plkst. 12.00 līdz 12.30 varēs vērot Velkoņu flotes parādi ostas akvatorijā un apmeklēt Jūras svētku tirdziņu Ostas ielas promenādē no Jāņa ielas līdz Tirgus ielai. Tirdziņš darbosies no plkst. 10.00 līdz pat plkst. 24.00.

“Riga Reggae” jeb pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos. Apvienība sevi uz skatuves pieteica 2014. gadā un kopš tā laika kļuvusi par aktīvāko sava žanra pārstāvi Latvijā. Grupa parasti muzicē sešu vīru sastāvā, izpildot gan savas, gan citu autoru kompozīcijas regeju ritmos. Grupas līderis Horens Latvijā labi zināms kā radio, TV balss un pasākumu vadītājs. Savukārt, Speiss jeb Ints Ķergalvis ir grupas “Oranžās brīvdienas” līderis.

Latvijas DJ un hiphopa veterānam Mixmaster AG uzrunājot domubiedrus, 2014. gadā nodibināts etnoregejspeisfankhop’a ansamblis “Bezgalībieši”, kurā tiek apvienoti gan tautiskā motīva jeb etnomūzikas, gan regeja, gan fanka, gan hiphopa ritmi. Apvienība uzstājusies dažādos pašmāju pasākumos, klubos un festivālos, piemēram, “Līvas Upe”, “LabaDaba”, “Komēta”, “Playground”, “Positivus”, “PulverFests”.

Kantrī mūziķis Shota Adamashvili nācis no mazas pilsētiņas Gruzijā, uzstājies konkursos “Georgia’s Got Talent” un “The Voice”, piedalījies starptautiska mēroga festivālos. Shota Adamashvili tagad sapņo nokļūt kantrī mūzikas mekā Nešvilā, Tenesī štatā, ASV. “Strūklaku strīmā #05” dzirdēsim gan viņa paša sacerētas, gan labi pazīstamas populāras amerikāņu kantrī dziesmas gruzīna Shota Adamashvili izpildījumā. “Ļoti priecājos, ka man būs iespēja uzstāties Latvijā un varbūt iedvesmot kādu, kurš ik dienu sapņo ko sasniegt, bet līdz galam nenotic, ka tas tiešām ir iespējams,” sacījis Shota.

Norises atbalsta Ventspils pilsētas dome un Ventspils brīvostas pārvalde.

Filmēšanas aktivitātes norises vietā aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.