Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Krievu kultūras dienas Ventspilī

. Plkst. 11:00

Jau 20. gadu pēc kārtas norisināsies “Krievu kultūras dienas Ventspilī” – šoreiz 10. un 11. septembrī. Projekta galvenais mērķis ir parādīt krievu kultūras daudzveidību, šī projekta ietvaros tiek piedāvāta interesanta pasākumu programma, kas paredzēta dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

11.septembrī plkst. 11.00 Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā norisināsies krievu tautas dziesmu un mūsdienu dziesmu izpildītāju sadziedāšanās. Sadziedāsies Ventspils mūziķi – Tatjana Saksaganska, Elena Vaseva, Jekaterina Kuļbanska, Aleksandra Kadera, Valērija Soboļeva, Arina Derevjanko, Aleksandrs Mirvis, Vjačeslavs Zagoruļko un folkloras ansamblis “Jurjev deņ”, kas ar savu aktīvo dalību dažādos folkloras festivālos ir veicinājis savu atpazīstamību ne tikai Ventspilī, bet arī ārpus pilsētas robežām.

Plkst. 17.00 skvērā pie Pārventas bibliotēkas krievu retro un mūsdienu dziesmu izpildītāju sadziedāšanās. Piedalīsies Ventspils mūziķi, Ventspils kazaku dziesmu grupa “Šumilov Bor”, kuru repertuārā izskanēs muzikālas kazaku balādes un kazaku eposs, un Liepājas “Tautas mākslas un kultūras centra” ansamblis “Voļņica”, kura repertuārā krievu, baltkrievu, ukraiņu, čigānu, ebreju, spāņu, vācu un latviešu dziesmas, kā arī populāras retro un mūsdienu dziesmas.

Krievu kultūras dienas organizē Ventspils Krievu biedrība un Ventspils Nacionālo kultūras biedrību asociācija, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.