Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Krievu kultūras dienas Ventspilī

. Plkst. 19:00

Jau 20. gadu pēc kārtas norisināsies “Krievu kultūras dienas Ventspilī” – šoreiz 10. un 11. septembrī. Projekta galvenais mērķis ir parādīt krievu kultūras daudzveidību, šī projekta ietvaros tiek piedāvāta interesanta pasākumu programma, kas paredzēta dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

10.septembrī  plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā vīru vokālā kvarteta “Skranum” (Rīga) pareizticīgo mūzikas koncerts. Kvarteta dalībnieki: Gustavs Daniels Loris (1.tenors), Georgs Zujevs (2.tenors), Kārlis Rihards Ostrovskis (baritons), Mārtiņš Eliass (bass). Koncertā tiks izpildīti 19./20.gs. krievu komponistu Jevstafija Azejeva, Pāvela Česnokova, Sergeja Trubačova u.c. skaņdarbi.

Kvartets “Skranum” šādā sastāvā sāka darboties 2019.gadā. Kvarteta dalībniekus saista ne vien kopīgas intereses un dedzīga aizraušanās ar acapella mūziku, bet arī vēlme pielietot un attīstīt savas muzikālās un vokālās spējas.

Ieeja koncertā ar individuāliem ielūgumiem, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa vai pārslimošanas faktu, vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu (ne vecāku kā 48 stundas).

Krievu kultūras dienas organizē Ventspils Krievu biedrība un Ventspils Nacionālo kultūras biedrību asociācija, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.