Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Lieldienu svinības Bērnu pilsētiņā

. Plkst. 11:00

Pirmajās Lieldienās, 17. aprīlī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā Ventspils jaunieši mazajiem skatītājiem rādīs Ināras Šteinbergas lugu “Kas dēj olas Lieldienās?”.

Aicinām bērnus ņemt līdzi skaistāko oliņu un savu Lieldienu zaķi, lai kopā ar folkloras kopu “Laipa” izgatavotu ligzdiņu, izdziedātu skaistākās Lieldienu dziesmas, sacenstos olu ripināšanā un izzinātu citas Lieldienu tradīcijas.

Uzvedums atgādinās par tradicionālajām svētku paražām, kuras mūsdienās ir savijušās kopā ar bērnu iemīļoto Lieldienu simbolu – zaķi. Darbība norisināsies lauku sētā, kur gar dārza malu lavās Lieldienu zaķis, lai sadarītu savus svētku darbus. Viņu iztraucē suns, kuram nav ne jausmas par Lieldienu svinēšanu. Abi sāk spriest par visām Lieldienu padarīšanām, drīz vien viņiem pievienojas arī citi sētas iemītnieki. Atnākot uz izrādi, varēs uzzināt, kādas īpašas svētku dāvanas saņems Ilzīte.

Lugas autore Ināra Šteinberga aktieriem novēl: “Lai būtu daudz, daudz skatītāju, lai Jums patiktu darboties, priecāties pašiem par padarīto un darīt prieku citiem!”

Režisores: Vija Draviņa un Maija Feldmane

Lomās:

Suns – Edvards Zviedrītis

Zaķis – Elīna Skore

Gailis – Aleksandra Arhipova

Runčuks – Alisa Plotova

Vistiņa – Alise Feldmane

Ilzīte – Evelīna Kronberga

Māmiņa – Inita Zelmene

Pasākumu atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.