Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Pasākums “Palaidnību kokteilis”

Svētdien, 12. jūnijā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” uz vasarīgu un jautru koncertu aicina Ventspils Kultūras centra mūsdienu deju kolektīvi Everitas Panfiļonokas vadībā.

Pasākuma apmeklētājus sagaida arī kāds pārsteigums – sejas apgleznošana ar profesionālām sejas krāsām. Bērni varēs pārtapt par taureņiem, kaķīšiem, zaķīšiem un citiem iemīļotiem pasaku varoņiem.

Deju kolektīvu vadītāja Everita pauž: “Ar šo koncertu aicinām priecāties par ilgi gaidīto vasaru un mesties brīvlaika piedzīvojumos. Lai jautrība un prieks dzirksteļo visapkārt!”

“Mini lāsītes”, “Lāsītes”, “Prieks” un “Lielais prieks” – šos kolektīvus sastapsim koncertā “Palaidnību kokteilis”. Deju kolektīva “Prieks” dalībnieki vienmēr aktīvi piedalās Ventspils rīkotajos pasākumos – Bērnu svētkos, Pilsētas svētkos, dažādos koncertos Kultūras centrā, teātra namā “Jūras vārti”, basketbola spēlēs u.c., kā arī dažādos konkursos un festivālos gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā.

7. maijā, Rīgā VEF Kultūras pilī norisinājās deju festivāls – konkurss “DanceFest 2022”, kurā piedalījās deju kolektīvi no visas Latvijas. Pēc profesionālas žūrijas atzinuma kolektīvs “Lielais prieks” savā grupā ieguva 2. vietu. Šim konkursam dejotājas sagatavoja un ar savu horeogrāfiju debitēja bijusī kolektīva audzēkne Kristīne Angere.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.