Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Valsts svētku balle

. Plkst. 21:00

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18. novembrī plkst. 21.00 Ventspils Kultūras centrs ielūdz uz Valsts svētku balli, kurā muzicēs viena no Latvijā pieprasītākajām balles grupām – “Lauku muzikanti”.

Grupas “Lauku muzikanti” sastāvā muzicē Normunds Ķietis (vokāls, ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons, taustiņinstrumenti), Uģis Zvejnieks (bass), Artis Dauksts (ģitāra, vokāls) un Valters Līcis (sitamie instrumenti, vokāls). Mūziķi šajā gadu desmitiem nemainīgajā sastāvā ir uzstājušies daudz un dažādos pasākumos Latvijā, Igaunijā, Īrijā, Vācijā, Holandē, Somijā, ASV, Kanādā un citviet. Izdevuši deviņus mūzikas albumus ar vairāk nekā 200 dziesmām. No pirmajām taktīm vairums Latvijas klausītāju atpazīs tādus hitus kā “Dzirkstošais vīns”, “Pavasara vējš”, “Vēl viens dolārs”, “Es tevi atradu sniegā”, “Meitene ar zilām acīm”, “Šovakar” un citus tautā iemīļotus skaņdarbus grupas izpildījumā. “Lauku muzikantu” uzstāšanās vienmēr ir gaidīts notikums gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem.

Balles starplaikā sagaidāmi priekšnesumi no Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda”.

Biļetes cena – 12  EUR.

Biļetes iegādāties iespējams no 20. oktobra plkst. 12.00 visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā ŠEIT.