Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Koncerts “Mēs tikāmies martā”

. Plkst. 14:00

9.martā plkst.14:00 Kultūras centrā notiks senioru sieviešu kora “Ziemeļzvaigzne” un draugu koncerts “Mēs tikāmies martā”. Piedalās lībiešu dziesmu ansamblis “Rāndalist” un Ķekavas jauktais koris “DuoLife”.

Diriģentes Angelikas Dzintaras vadītais koris “Ziemeļzvaigzne” šim koncertam repertuārā sagatavojuši latviešu tautasdziesmas, savukārt, lībiešu ansamblis “Rāndalist”, gatavojoties savam 20 gadu jubilejas koncertam, izdziedās daļu no savas šūpuļsvētku programmas.

Koncerta viesi – Ķekavas jauktais koris “DuoLife” ir veselības un labklājības kluba DuoLife paspārnē darbojošs koris. Kora darbība uzsākta 2023.gada augustā, sapulcējoties minētā kluba dziedāšanas entuziastiem. Tā diriģente Daiga Galeja ir ar bagātu pieredzi dažādu koru sastāvu vadībā. Līdz šim koris ir uzstājies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan paguvuši paviesoties arī Polijā.

Biļetes cena 3 EUR. Nopērkamas Ventspils Kultūras centra kasē.