Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Ventspils vasaras tūrisma un velo sezonas atklāšana

. Plkst. 10:00

11.maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Bērnu brauciens sāksies jau no plkst.10.00. Šī gada velobrauciena moto ir “Olimpiskie velozibšņi”, kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlēm, kuras šogad norisināsies Parīzē.

Aicinām brauciena dalībniekus padomāt par vizuālo noformējumu, izrotājot velosipēdus un izvēloties apģērbu ar olimpisko tematiku piecu olimpisko riņķu krāsās. Interesantākā noformējuma īpašnieki, saņems pārsteiguma balvas! Atsevišķu balvu – pateicības saņems lielākie kolektīvi.
Velobrauciens notiks divās trasēs – Garā trase (8,6 km) un mazā trase bērniem (2,1km). Pirmie trasē dosies bērni, pulcēšanās no plkst. 10:00 – 10:10, starts plkst. 10:15. Garās trases dalībniekiem pulcēšanās starta vietā no plkst. 10:30 – 10:55, starts plkst. 11:00.
Finiša zonā visi dalībnieki saņems ne tikai sertifikātu un uzlīmi, bet arī speciālu kuponu, kas dos iespēju piedalīties loterijā, kuras galvenā balva būs velosipēds. Pēc finiša dalībniekiem būs iespējams cienāties ar spēka putru.
Pasākumā muzicēs bērnu popgrupa “Jūras akmentiņi” kopā ar Reini un Gitu Reimaņiem. Mazākajiem velobrauciena dalībniekiem par prieku Piedzīvojumu parkā rosīsies Bitīte un Mārīte.

Satiksmes ierobežojumi!
No plkst. 10:00 – līdz plkst. 12:00 velobrauciena trasē iespējami satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās.

Atceries par drošību!
Atgādinām, ka, dalībniekiem piedaloties velobraucienā, jāizmanto aizsargķivere, kura kritiena gadījumā pasargā braucēja galvu no smagām traumām. Neviens riteņbraucējs nav pasargāts no paša nejaušām kļūdām. Labāk, lai krītot saskrāpējas un ieplaisā ķivere, nevis gūsti traumas Tu pats! Likums nosaka, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam ķivere ir obligāta.