Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Muzikāli teatrāls uzvedums “Kā Līze un Zete brauca ventspilniekus lūkoties”

. Plkst. 20:00

23.jūnijā, Līgo vakarā plkst. 20.00 Reņķa dārzā aicinām uz joku spēli dziesmotās noskaņās muzikāli teatralizētā uzvedumā “Kā Līze un Zete brauca ventspilniekus lūkoties”. Pēc tā kopīga svētku ugunskura iedegšana un zaļumballe līdz rīta gaiļiem.

Līzes un Zetes amizantais piedzīvojumu stāsts radīts īpaši šai Līgo svētku reizei Ventspilī. Savos fantāzijas lidojumos neapturama ir tā autore un režisore Solvita Bodoga. Uz skatuves redzēsim pilsētas un ārpilsētas aktierus, dziedātājus, dejotājus un sportistus. Kuri tie būs? Gadsimta intriga! Uzvedumā iesaistīta faķīrmāksla, mistika, politika, mīla un liktenīgas kaislības. Viss notiks labākajās Līgo tradīcijās. Kur vientuļām dāmām meklēt vīrus? Nu ne jau Turcijas kūrortos. Tie jāmeklē bagātajā un smukajā Ventspilī, un, protams, Līgo vakarā.

Joku spēle pusotras stundas garumā. Pēc tam svētku ugunskura iedegšana un no plkst. 22.00 Jāņu nakts zaļumballe ar Ventspils mūziķu grupa “Express”. Pauzēs par dejām gādās dīdžejs Jānis K. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīcas ar gardiem ēdieniem un atspirdzinājumiem.

Lai lustīga līgošana!

Ieeja pasākumos bez maksas.