Private: Vokāli instrumentālais ansamblis “Windy Temper”

Vokāli instrumentālie ansambļi

Vokāli instrumentālā ansambļa Windy temper foto

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Sandra Sproģe
Kontakti Sandra Sproģe

Tālr.: 29771858

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils Centra sākumskolā

Pirmdienās – plkst. 18.30-21.30

 

 

Vokāli instrumentālais ansamblis “Windy Temper”  ir unikāls ar to, ka dalībnieki spēlē kopā jau ļoti sen. Mācoties Ventspils Centra sākumskolas pirmajās klasītēs un reizē ar burtiem mēģinot apgūt muzicēšanas mākslu, spēlējot pie vadītājas Sandras Sproģes klavieres, reizi nedeļā apņemīgie skolēni  mēģināja apgūtās prasmes likt lietā, izvilinot kādu skaņu no basģitāras, mēģinot aizsniegt ar kājām bungu pedāli un noturēt melodiju pa vienam, pēc tam – vairāk balsīgi.

Šodien tie ir mūzikā pieredzējuši, varoši 13-16 gadus veci jaunieši. Kāds no viņiem ir mācījies un turpina mācīties mūzikas skolā, bet kāds savu talantu izkopj un spodrina mūzikas novirziena skolā. Visi kopā viņi darbojas kā labi ieeļļots pulksteņa mehānisms un labprāt apmeklē mēģinājumus.

Kolektīva dalībnieki ir labi draugi un pavada kopā arī brīvo laiku, – brauc uz jūru, nodarbojas ar slēpņošanu, iekaro Tarzāna trasi, brauc ar riteņiem utt. , bet līdzi vienmēr ir ģitāra, kuru kāds arī uzspēlē. Šobrīd rit ansambļa 9. sezona. Ar smiekliem, ar prieku, ar vēlēšanos muzicēt vienmēr un visur.

Vokāli instrumentālā ansambļa “Windy Temper”  nozīmīgākie panākumi

Augstākā pakāpe Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” (2018. un 2019. gadā)

 

1. pakāpe Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” (2015., 2016., 2017. gadā)

 

1. vieta jauno grupu konkursā “Cesvaines burziņš” (2016. gadā)