Aicina tirgotājus un amatniekus piedalīties Jūras svētkos Ventspilī

Sestdien, 10.jūlijā ar skanīgām dziesmām un kūpinātu zivju smaržu svinēsim Jūras svētkus Ventspilī! Ikvienam interesentam tiek dota iespēja popularizēt un pārdot savu produkciju vai pakalpojumu, demonstrēt seno amatnieku amatu prasmes, tāpēc aicinām pieteikties tirdzniecībai svētku vietās Ostas ielā, Lielajā laukumā vai Reņķa dārzā un radīt svētkus kopā.

Aicināti pieteikties ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu zaļā tirgus produktu ražotāji, amatnieki un amatu pratēji, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki / individuālie meistari, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, mājražotāji un craft produktu piedāvātāji, dabīgo našķu, saldumu tirgotāji, kā arī no dabas un dabīgiem materiāliem darinātu preču ražotāji.

Pieteikuma dokumentus dalībai tirdziņā līdz 2021.gada 5.jūlija, plkst. 12.00 nepieciešams iesūtīt uz elektronisko pasta adresi: [email protected]. Tirdzniecības koordinatore – Mairita Grebe, tālr. 26609285.

Noteikumi dalībai tirdzniecībā

Iesniegums dalībai “Jūras svētki 2021” un anketa 

Organizējot tirdzniecību, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.