Bērnu pilsētiņās dziedās, dejos un spēlēs desās

4.jūnijā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” notiks aizraujošs pasākums visai ģimenei, kur apmeklētājiem būs iespēja baudīt muzikālu izklaidi ar Vārves meiteņu vokālā ansambļa “Pasmaidi” un priecāties par dejotājiem no Rīgas Deju studijas “Mazais Andžiņš”. Bet tas vēl nav viss! Pasākuma laikā ikviens varēs aktīvi iesaistīties un izbaudīt seno spēli “Krustiņi un nullītes” un “Desas”, izmantojot interneta aplikāciju.

Ansambļa “Pasmaidi” meitenes ir smaidīgas un talantīgas jaunās dziedātājas. Viņām patīk pucēties, pavadīt laiku kopā un, protams, dziedāt. Ansamblis ir pastāvējis pusotru gadu un šajā laikā meitenes ir izveidojušas ciešu saikni ar savu skolotāju Katrīnu, un kopā ir piedalījušās vairākos koncertos.

Deju studijas “Mazais Andžiņš” 60 dejotāji ir sagatavojuši krāšņu deju programmu. Deju studijas vadītāja ir Inga Majore, repetitore – Evija Ronča un vadītājas palīdze kostīmu jautājumos ir Vija Lopatenoka. Studija regulāri piedalās deju konkursos gan Latvijā, gan ārzemēs un lepojas ar saviem košajiem unikālajiem deju kostīmiem.

Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties “Krustiņi un nullītes”, “Desas” vai mūsdienīgās “Tic Tac Toe Skills” spēlēs. Šīs spēles apvieno veiklību, azartu un attapību, un tās visnotaļ ir aizraujošas un izklaidējošas. Lai baudītu šīs spēles, lūdzam savā viedierīcē lejupielādēt speciālo aplikāciju “Tic Tac Toe Skills”, kas ir pieejama bez maksas Google Play vai App Store veikalā. Ar šo aplikāciju varēsiet spēlēt jebkurā vietā, kopā ar draugiem vai ģimeni. Tā ir lieliska kombinācija starp erudīciju, socializāciju un izklaidi, nodrošinot aizraujošas spēles un izaicinājumus.

Bezmaksas pasākums.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.