Izsludina 2022. gada Ventspils Augstskolas studentu projektu konkursa I kārtu

Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas domes 2022. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa apakšprogrammas “Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām” I kārtu.

Lai veicinātu studentus brīvo laiku pavadīt aktīvi un iesaistīties gan kultūras, gan izglītojošos pasākumos, ik gadu tiek rīkoti projektu konkursi, kuros uz līdzfinansējumu var pretendēt Ventspils Augstskolas studenti (fiziskas personas), kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un reģistrējušies Valsts ieņēmumu dienestā, studentu organizācijas (juridiskas personas), kā arī Ventspils Augstskolas Studentu padome. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā: kulturascentrs.ventspils.lv.

Projektu pieteikumu iesniegšana no 2021. gada 17. decembra līdz 2022. gada 19. janvārim. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601 vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku pa tālr. 28887059. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected].

Šāda projektu konkursa apakšprogramma Ventspils Augstskolas studentiem uzsākta 2017. gadā. Kopš tā laika finansiālu atbalstu vairāk nekā 34 000 EUR apmērā kopumā ieguvuši 30 dažādi projekti, tādejādi sniedzot iespēju Ventspils Augstskolas studentiem iesaistīties dažādās aktivitātes un pasākumos, pilnveidot prasmes projektu rakstīšanā, kā arī pasākumu organizēšanā. Par ikgadēju tradīciju ir kļuvis pašizaugsmes seminārs “Iestūmiens” akadēmiskā studiju gada sākumā. Savukārt, jauniešu saliedētību un aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā veicina studentu iecienītā “Nakts orientēšanās”.

Foto: Ventspils Augstskolas Studentu padomes arhīvs