Izsludina 2022. gada Ventspils Augstskolas studentu projektu konkursa II kārtu

Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2022. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa apakšprogrammas “Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām” II kārtu.

Lai veicinātu studentus brīvo laiku pavadīt aktīvi un iesaistīties gan kultūras, gan izglītojošos pasākumos, ik gadu tiek rīkoti projektu konkursi, kuros uz līdzfinansējumu var pretendēt Ventspils Augstskolas studenti (fiziskas personas), kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un reģistrējušies Valsts ieņēmumu dienestā, studentu organizācijas (juridiskas personas), kā arī Ventspils Augstskolas Studentu padome. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā: kulturascentrs.ventspils.lv

Projektu pieteikumu iesniegšana līdz š.g. 27. maija plkst. 15.00. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected].

I kārtā finansiālu atbalstu ieguva divi projekti par kopējo summu 746 EUR. Tādejādi akadēmiskā gada sākumā  Ventspils Augstskolas 1. kursa studentiem tika sniegta iespēja iepazīt Studentu padomes darbību, kā arī papildināt zināšanas dažādās saistošās un interesantās lekcijās. Aktīvā dzīvesveida piekritēji vasarā varēs iesaistīties pasākumā “Laivu brauciens 2022”.

Foto: Ventspils Augstskolas arhīvs