Izsludina 2022. gada Ventspils jauniešu brīvā laika pavadīšanas projektu konkursa II kārtu

Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2022. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa II kārtu.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Ventspils valstspilsētai nozīmīgus projektus, kas veicina un popularizē Ventspils jauniešu aktīvas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas un to attīstību. Pretendēt uz finansiālu atbalstu var jebkura juridiska persona, fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un reģistrējusies Valsts ieņēmumu dienestā, un citi. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā: kulturascentrs.ventspils.lv

Projektu pieteikumu iesniegšana līdz š.g. 27. maija plkst. 15.00. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected].

Konkursa I kārtā atbalstīti pieci projektu pieteikumi par kopējo summu 5 566 EUR. Vasarā  attīstīt savu sacensību garu un izjust veselīgu konkurenci dažādās aktivitātēs jaunieši varēs biedrības “Ball for Society” organizētajā turnīrā “Raita Silarāja kauss 3×3 basketbolā 2022”. Savukārt, iepazīt sporta menedžera amata specifiku, ieklausīties labākajos un pieredzes bagātākajos jomas speciālistos varēs iesaistoties projektā “Jauno sporta menedžeru klubs”. Piektdienas vakara pastaigas jauniešiem saistošo kultūras programmu papildinās vokālais ansamblis “Mazā prinča planētas” un bundzinieks, perkusionists, komponists Kaspars Kurdeko, realizējot projektu “Performane (im) pulss”, kurā sastapsies divi dažādi muzikāli raksturi ar mērķi radīt vienu stāstu. Un citi interesanti un aizraujoši projekti.

 

 

Foto: Biedrības “AA Motorsports” arhīvs