“Jūras akmentiņi” prezentē jauno videoklipu

Ventspils Kultūras centra popstudija “Jūras akmentiņi” kopā ar mūziķi Jāni Aišpuru š.g. 9.septembrī viesojās Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma”, kur prezentēja savu jauno videoklipu un tiešraidē izpildīja dziesmu “Es neesmu robots”. Vēlāk “Jūras akmentiņi” muzicēja radījuma “Gudrs, vēl gudrāks” ierakstā, ko būs iespējams noskatīties 8. oktobrī kanālā LTV1.

Pagājušajā gadā popstudija atzīmēja savu 25. jubileju, tādēļ tapa ideja radīt kaut ko paliekošu. Sadarbībā ar dzejnieku Tomu Baronu Lūķi un komponistu Jāni Aišpuru tapa dziesma “Es neesmu robots”, savukārt, Līva un Aleksandrs Bondari veidoja videoklipu.

Filmēšana norisinājās aizvadītajā vasarā popstudijas audzēkņu mājās un uz Zinātnes un inovācijas centra “VIZIUM” jumta. Filmēšanas process ilga divas dienas, kas bija aizraujošs un reizē nogurdinošs process, jo prasīja lielu pacietību.

Klipā filmējās astoņi “Jūras akmentiņi” dziedātāji – Namejs Arturs Valters, Elizabete Rubīna, Annija un Evija Kronbergas, Marta Megne, Paula Purēna, Ernests Pastars un Daniels Sidra. Arī jauno dziedātāju vecāki iesaistījās kā vien varēja – kāds nopirka krāsas bundžu, cits cienāja ar picu, bet vienā no klipa epizodēm filmējās Elizabetes vecāki.

Rezultāts priecē gan pašus popstudijas dalībniekus, gan tos, kas klipu jau paspējuši noskatīties.