Kas jāņem vērā, apmeklējot Jūras svētkus

Jūras svētkos gan ventspilniekus, gan pilsētas viesus sagaida dažādi pasākumi un aktivitātes, kuros nāksies ievērot aktuālos Ministru kabineta noteikumus. Tādēļ aicinām laicīgi pieteikties Covid-19 testiem, ja tādus nepieciešams veikt.

Kā nosaka Ministru kabineta sēdē veiktie grozījumi, samazinoties saslimstības ar Covid-19 rādītājiem, ir atļauts organizēt pasākumus jaukta tipa publikai, kur apmeklētājiem jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcināciju vai izslimošanas apliecinošs sertifikāts vai derīgs negatīva Covid-19 testa sertifikāts. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav jāuzrāda un tests nav jāveic.

Ir iespējams uzrādīt testu, kas ir veikts pēdējo 48 stundu laikā, un tā rezultāts ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, un tā rezultāts ir negatīvs. Līdz ar jaunajiem norādījumiem no š.g. 15.jūnija līdz š.g. 1.augustam Covid Ag tests ir bez maksas. SARS-CoV-2 Ag eskprestests ir bezmaksas, ja persona testēšanu veic pasākumu apmeklēšanas nolūkos.

Covid-19 analīzes iespējams veikt Centrālajā laboratorijā pēc iepriekšēja pieraksta. Covid-19 analīžu nodošanai var pieteikties zvanot pa tālr. 8330 vai veicot e-pierakstu: https://pieraksts.laboratorija.lv/lv/profile/login/

Jūras svētku programma un apmeklēšanas noteikumi