Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Detalizētu informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt šeit.

Jūras svētki Reņķa dārzā

. Plkst. 14:00

Neatņemama svētku sastāvdaļa ir muzikāli priekšnesumi un koncerti. Jūras svētku dienas daļā Reņķa dārzā paredzēts svētku koncerts, bet vakaru sagaidīsim īstā svētku balles gaisotnē, baudot populāru mākslinieku uzstāšanos.

Ieeja svētku koncertā Reņķa dārzā no plkst. 13.00. Kā pirmie plkst. 14.00 uzstāsies popstudija “Jūras akmentiņi”, savukārt, no plkst. 15.00 koncertprogrammā “Esi man tā” izskanēs Imanta Kalniņa, Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna iemīļotākās dziesmas Marta Kristiana Kalniņa un grupas “Putnu balle” solistu – Līvas Kalniņas un Kristiānas Stirānes izpildījumā. Ar kopīgi dziedamām dziesmām no latviešu teātru un kino repertuāra izskanēs aktieru Ditas Lūriņas un Mārtiņa Egliena dziesmu programma. Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcināciju vai izslimošanas apliecinošs sertifikāts vai derīgs negatīva Covid-19 testa sertifikāts. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav jāuzrāda un tests nav jāveic. Pasākuma laikā jāievēro savstarpēja 2 metru distance.

No plkst. 20.00 līdz 01.00 Reņķa dārzā norisināsies ilgi gaidītā Jūras svētku balle. To ieskandinās viena no populārākajām Latvijas šlāgergrupām – “Galaktika”. Dzirdēsim jaunu muzikālu programmu, kurā neizpaliks arī iepriekšējos gados radītie hiti “No visas sirds”, “Paldies”, “Laimīgā zeme”.

Plkst. 21.30 uzstāsies Andris Baltacis ar orķestri Kristapa Krievkalna vadībā, kur vasarīgu dvēseles veldzi spēs gūt jebkura vecuma balles apmeklētājs. Koncertprogramma “Lai vēji pūš…” ir dažādu autoru jautras un nerātnas, nopietnas un aizraujošas dziesmas Andra Baltača izpildījumā, ko sarakstījis pats izpildītājs. Andris Baltacis saka: “Ventspils ir kā dziesmota osta Latvijas ziņģei un es nevaru iedomāties savu un grupas “Baltie lāči” tālāku esamību, ja pirms 15 gadiem nebūtu kāpis uz Latvijas Šlāgeraptaujas skatuves Reņķa dārzā…”.

Plkst. 23.00 muzicēs grupa “Dziļi violets” – kā vienmēr jaudīgi, skaļi un ar nevainīgu humora piesitienu. Pat visskeptiskākais klausītājs “Dziļi violets” izpildītās mūzikas ritmos metīsies dejā.

Balles programmu vadīs Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens. Ieeja pasākumā no plkst. 19.00. Apmeklējot svētku balli, jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcināciju vai izslimošanas apliecinošs sertifikāts. Tas nozīmē, ka pasākums norisinās bez ierobežojumiem – nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs vai www.bilesuparadize.lv, ieejas maksa 5,00 EUR.