Bērnu pilsētiņās deju koncerts “Saules bērni danci veda”

26.jūnijā plkst.11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 bērnu parkā “Fantāzija” Ventspils Kultūras centra deju ansamblis “Liedags” un tā vadītāja Inga Liepiņa aicina pieredzēt tautas deju soļu pievilcību koncertuzvedumā “Saules bērni danci veda”, kurā apvienosies vairāk nekā 100 dalībnieku.

Deju koncerts “Saules bērni danci veda” ir par Līgo svētku burvību, kad cilvēki vēlas būt pēc iespējas tuvāk dabai. Vārds “Līgo” lībiešu valodā nozīmē “lai top”. Tas sevī ietver laba vēlējumus, kurus var nodot runājot, dziedot un dejojot. Skatītāji varēs baudīt dejas vecmeistaru horeogrāfijas, Ingas Liepiņas radītās horeogrāfijas, kā arī dejas no gaidāmo XVII Deju svētku repertuāra.

Deju ansamblis jau 30 gadus pulcē dažādu paaudžu dejotājus. Kolektīvs izceļas ar sev raksturīgo un augstvērtīgo dejas izpildījumu un vienmēr ir varējuši pārsteigt savus skatītājus. Liedaga dejotāji pēc ilgā pārtraukuma ir pacilāti par atkal satikšanās prieku dejā, kur skatītājus sagaida latviska un koša svētku atmosfēra, kā turpinājums Līgo noskaņai.

Pasākumus ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu rīko Ventspils Kultūras centrs.