Izsludina Ventspils Augstskolas studentu projektu konkursa II kārtu

Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas domes 2021. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa apakšprogrammas “Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām” II kārtu.

Konkursa apakšprogrammas mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas dažādo studentu brīvā laika pavadīšanu un aktīvās atpūtas attīstību kultūras un izglītības jomā. Šajā konkursā var pretendēt Ventspils Augstskolas studenti (fiziskas personas), kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un reģistrējušies Valsts ieņēmumu dienestā, studentu organizācijas (juridiskas personas), kā arī Ventspils Augstskolas Studentu padome. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā: kulturascentrs.ventspils.lv.

Projektu pieteikumu iesniegšana no š.g. 27. augusta līdz 17. septembrim. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: [email protected], sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku pa tālr. 28887059. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: [email protected].

Sākoties jaunam mācību gadam Ventspils Augstskolā, tiks organizētas dažādas aktivitātes, kas guvušas atbalstu apakšprogrammas “Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām” I kārtas ietvaros, piemēram, pašizaugzmes seminārs “Iestūmiens 2021”, komandu saliedēšanās pasākums “Nakts orientēšanās”.

 

 

Vizuālī izmantota fotogrāfija no Ventspils Augstskolas arhīva