Tiešsaistes raidījums veltīts Ventspils teātra 75. jubilejai

Piektdien, 5. februārī plkst. 20.00 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos ikviens interesents varēs vērot tiešsaistes raidījumu “Ražīgie un sarežģītie 70. – 80. gadi”, kurš norisināsies Ventspils teātra 75 gadu jubilejai veltītā pasākumu cikla “Svētki, šodien atkal svētki…” ietvaros.

Ventspils teātra režisores, aktrises Maija Feldmane un Vija Draviņa savstarpējā sarunā dalīsies atmiņās par laiku, kas bija skaists, piepildīts, interesants un aizraujošs, ražīgs un sarežģīts, jo teātris palika bez mājām. Bet nekas neapstājās, viss notika un turpinājās. Izrāžu iestudējumi tapa dažādās pilsētas iestādēs, aktieru dzīvokļos. Par to izskanēs arī Ventspils teātra aktieru Liānas Griķes, Anitas Kalniņas, Raimonda Feldmaņa un Antara Grīnfelda stāstījumi. Skatītājus no ekrāna uzrunās režisori Kārlis Bembers un Līga Brūna. Sarunu papildinās foto no izrādēm, mūzika, būs sajūtas un emocijas.

Ventspils teātra režisore Vija Draviņa: “Šajā reizē nākam pie jums, mūsu skatītāji, mazliet citādāk kā parasti. Bet, par spīti visam, mūsu satikšanās notiks nebijušā formātā – šajā raidījumā.”

Raidījumu iespējams apskatīt ŠEIT.

Par godu zīmīgajai jubilejai, teātra kolektīvs veido pasākumu ciklu “Svētki, šodien atkal svētki…”, kura ietvaros paredzēti vairāki pasākumi. Skatītājiem būs iespēja iepazīt Ventspils teātri pa noteiktiem laika posmiem gan no skatuves, gan aizkulišu puses. Pagājušā gada oktobrī Ventspils kultūras centra lielajā zālē notika Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla pirmais pasākums, kura viesis bija ilggadējais teātra aktieris un režisors Uldis Grīnbergs. Tajā reizē vēl klātienē sanākušajiem bija iespēja atskatīties uz Ventspils teātri cauri laikiem no 1945. līdz 1980. gadam.