Popstudija „Jūras akmentiņi”

Vokālie ansambļi

Jūras akmentiņi kopā ar Jāni Aišpuru

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Lūcija Boitmane
Kontakti Lūcija Boitmane

Tālr.: 29102850

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils PII “Saulīte”

Darbadienās un sestdienās –  plkst. 14.00-22.30

 

 

2020.gadā studija “Jūras akmentiņi” atzīmē savu 25. jubileju. Šajos gados studijas dalībnieki ir pārstāvējuši Latviju starptautiskajā Bērnu Eirovīzijas konkursā: 2004. gadā Norvēģijā un 2010. gadā – Baltkrievijā, kā arī ir pabijuši daudzos starptautiskos konkursos, kur guvuši nozīmīgus panākumus.

Pašreiz studijā darbojas vairāk kā 100 bērnu un jauniešu vecumā no 3 līdz 20 gadiem. Ar popstudijas dalībniekiem strādā pieredzējuši pedagogi Inga Viļumova un Lūcija Boitmane. Visu grupu un solistu repertuāru gatavo, aranžē, ieraksta un producē Igors Voļhins.

Pateicoties Ventspils pilsētas domes atbalstam, studijas dalībniekiem ir unikālā iespēja piedalīties gan valsts mēroga,  gan arī starptautiskos konkursos un festivālos!

Katru gadu studija gatavo vairākas koncertprogrammas. Jau no dibināšanas brīža studijas audzēkņi ir regulāri piedalījušies LTV rīkoto konkursu finālos: sākot ar mazo dziedātāju konkursiem “Cālis”, “Saules zaķis”, kas tagad ir pārtapis par “Balss pavēlnieku”, un beidzot ar konkursa “Eirodziesma” nacionālo atlasi. Studija katru gadu piedalās mākslas un mūzikas festivālā “Bildes” Rīgā, Latvijas Radio un LTV rīkotajā pasākumā “Muzikālā banka”, labprāt koncertē dažādās Latvijas pilsētās.

Popstudijas “Jūras akmentiņi”  nozīmīgākie panākumi

Grand Prix bērnu un jauniešu mūsdienu dziesmu izpildītāju konkursā “Balss pavēlnieks 2019”

Grand Prix starptautiskajā bērnu, jauniešu un pieaugušo izpildītāju konkursā “Summer Talent League 2019” Spānijā, Loret de Mar

1. vieta starptautiskajā vokālistu un instrumentālistu konkursā “Open Europe” 2019. gadā Čehijā, Rumburkā

5. vieta pasaulē konkursā “Sanremo Junior” 2018. gadā Itālijā

1. vieta XVIII Starptautiskajā bērnu un jauniešu mākslas festivālā/konkursā “Magia Italiana – 2019” Itālijā, Rimini