Jauktais koris “Cantabile”

Kori

Ventspils jauktais koris Cantabile

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Elena Vaseva
Kontakti Elena Vaseva

Tālr.: 28873257

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Teātra namā “Jūras vārti”

Otrdienās, piektdienās – plkst. 18.00-21.00

 

 

“Cantabile” ir  dibināts 2012. gadā. Šajā korī dzied dažādu profesiju un tautību cilvēki –  krievi, latvieši, ukraiņi, baltkrievi, lietuvieši, ebreji -, kurus vieno interese un mīlestība pret mūziku.

Jauktajam korim “Cantabile”  ir interesants repertuārs, kas iekļauj dziesmas, ko mēdz dziedāt ne tikai viss koris kopumā, bet arī solisti, dueti, trio un grupas,  gan a cappella dziedājumā,  gan mūzikas instrumentu pavadībā. Tajā ir gan krievu, moldāvu, armēņu, gruzīnu un čigānu mūzika, gan arī skaņdarbi itāļu, spāņu, angļu, latviešu un franču valodā. Kora dalībnieki izpilda klasiku, garīgo mūziku, tautasdziesmu apdares, mūsdienīgus estrāžu dziesmu kora aranžējumus utt..

Kolektīvs ir aktīvs dažādu pasākumu un koncertu dalībnieks. Tajā apvienojušies  talantīgi, aktīvi un draudzīgi dziedātgribētāji!

Jauktā kora “Cantabile” nozīmīgākie panākumi

1. pakāpes diploms par garīgās mūzikas izpildījumu un 3. pakāpes diploms  par brīvās programmas izpildi III Starptautiskajā koru festivālā un konkursā “Konsonanse” Plesakavas apgabalā Pečoros (2018. gadā)

3. pakāpes diploms starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā “Sudraba zvani”, kurā piedalījās vairāki desmiti kori, t.sk. profesionāli kolektīvi (2015. gadā)

1. kategorija Ventspils pilsētas un novada amatieru koru skatēs