Jauktais koris “Kaiva”

Kori

Ventspils jauktais koris Kaiva

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Ginta Rūse
Kontakti Ginta Rūse

Tālr.: 29138194

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils Kultūras centrā

Ceturtdienās – plkst. 19.00-21.30

Sestdienās – plkst. 10.30-13.00

Koris “Kaiva”  ir dibināts 1960. gadā Dzidras un Dzintara Kļaviņu vadībā. Kopš 2003. gada kora diriģente un mākslinieciskā vadītāja ir Ginta Rūse.

Šo jaukto kori raksturo radošums dažādās izpausmēs, piemēram, muzikālajās, kad tiek apgūta dažāda stila, laikmetu un valodu kora mūzika, gan arī citās, jo savos koncertos kora “Kaiva” dalībnieki mēdz spēlēt dažādus instumentus un arī dejot, kā piemēram, uzvedumā “Lāčplēsis tautas dziesmā”, kas vairākkārt skanējis gan Latvijā, gan citur pasaulē.

Dziedātāji vienmēr ir gatavi radošiem izaicinājumiem un liek par sevi manīt – viņi ir  sagatavojuši un izpildījuši koncertprogrammu, muzicējot kopā ar Rihardu Zaļupi, piedalījušies un uzvarējuši LTV šovā “Lai TOP” kopā ar kamaniņu braucēju Mārtiņu Rubeni, atklājuši Eirovīzijas nacionālās atlases fināla koncertu, sadarbībā ar Latvijas Radio 2 izdziedājuši Garāko Līgodziesmu, uzstājušies koncertprogrammās kopā ar Jāni Lūsēnu, Zigfrīdu Muktupāvelu, Olgu Dreģi un citiem Latvijā populāriem māksliniekiem.

“Kaiva” ir draudzīgs kolektīvs, kam svarīgi ir ne tikai kopā dziedāt uz skatuves, bet arī, dziedot pavadīt brīvo laiku kopējos pasākumos, gan apceļojot Latviju, gan apskatot skaistas vietas citās valstīs. Dalībniekiem patīk arī  doties laivu braucienos un svinēt kopā svētkus.

Kā saka paši dalībnieki: “Mēs mīlam viens otru kā savu otro ģimeni!”

Koris labprāt uzņems savā pulkā jaunus dziedāt gribošus un varošus dalībniekus, vecumam un profesijai nav nozīmes!