Sieviešu koris “Lība”

Kori

Sieviešu kora Lība foto

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Margita Kronberga
Kontakti Margita Kronberga

Tālr.: 29209051

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils Kultūras centrā

Pirmdienās, trešdienās – plkst. 17.30-19.30

 

Kora dalībnieces par sevi saka: “Mēs esam jautras, atraktīvas un dzirkstošas “Lībiņas”. Mūsu kolektīvs ir pavisam neliels, esam tikai 19, bet toties ļoti draudzīgs. Kā pavasara elpa cauri mūsu dzīvēm staro dziesma, nesot prieku gan pašām dziedātājām, gan klausītājiem. Kopīgi laiku pavadām ne tikai mēģinājumos un koncertos, bet cenšamies atpūsties kopīgos kora tusiņos, dažādos izbraucienos  un arī tālākos  ceļojumos.”

Sieviešu koris “Lība” dibināts 1999. gada 9. septembrī. Kopš 2011. gada septembra kora diriģente ir Margita Kronberga. Koris “Lība” koncertējis lībiešu svētkos Mazirbē, Jāzepa Vītola Mūzikas dienās, Latvijas koru salidojumos Ērgļu pagasta “Meņģeļos” un daudzviet citur. Protams, ka visneaizmirstamākie notikumi kora dzīvē ir piedalīšanās Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos un pasaules koru Olimpiādes noslēguma koncertā, kā arī  koncertceļojumi – piedalīšanās festivālā “Vasaras serenādes 2014” Austrijā un Vācijā un viesošanās Holandē.

Kolektīvā dzied dāmas vecumā no 13 līdz 66 gadiem, kuras vēlas būt nedaudz kuplākā skaitā, tāpēc ļoti priecāsies par jaunām dziedātājām savā pulkā.