Mūsdienu deju studija “Prieks”

Deju kolektīvi

Ventspils mūsdienu deju studijas Prieks dejotāji

“Prieks ir dalīties ar to, kas mums pieder, vienalga, vai tā būtu maize vai māja, doma vai sapnis, dziesma vai deja…”, tā par sevi saka deju studijas “Prieks” dalībnieki un vadītāja Everita Panfiļonoka.

Deju studijā tiek apgūtas dejas mūsdienīgā stilā un mūzikā, kā arī veidotas sižetiskas dejas ar savu stāstu un piedzīvojumu.

Deju studijas “Prieks” dalībnieki vienmēr aktīvi piedalās Ventspils rīkotajos pasākumos – Bērnu svētkos, Pilsētas svētkos, pasākumos Bērnu pilsētiņā, dažādos koncertos Kultūras centrā, teātra namā “Jūras vārti”, basketbola spēlēs u.c., kā arī dažādos konkursos un festivālos gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā.

Dejotāji un vadītāja priecājas par katru dejotāju, kas ienāk viņu lieliskajā ģimenē!

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Everita Panfiļonoka
Kontakti Everita Panfiļonoka

Tālr.: 29157373

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils 6. vidusskolā

  • Mini Lāsītes (pirmsskola)

Otrdienās, ceturtdienās – plkst. 17.30-18.30

 

  • Lāsītes (sākumskola)

Otrdienās, ceturtdienās – plkst. 16.00-17.30

 

  • Prieks (5.-7. kl.)

Pirmdienās, trešdienās – plkst. 17.30-19.00

 

  • Lielais Prieks (8.-12. kl.)

Otrdienās, ceturtdienās – plkst. 18.30-20.00

 

Mūsdienu deju studijā “Prieks” darbojas 4 deju kolektīvi.

  • “Mini Lāsītes” (pirmskolas vecums, sākot no 4 gadiem)

 “Mini Lāsītēs” dejo smaidīgi, priecīgi un draudzīgi bērni, kuriem patīk sižetiskas dejas un arī deju rotaļas. Šīs grupas dalībnieku mīļākā deja ir Minionu Jautrošanās, kas arī raksturo šo deju kolektīvu vislabāk!

 Kolektīva “Mini Lāsītes”  nozīmīgākie panākumi

Uzvarētāji mūsdienu deju čempionātā “Tukuma kauss 2017” savā vecuma grupā
  • “Lāsītes” (sākumskolas vecums)

“Mēs esam ļoti draudzīgas. Kad ir darbs, tad esam ļoti nopietnas, bet, kad ir brīvi brīži, tad esam ļoti jautras. Mums patīk mūsu dejas un mums ir forša skolotāja. Mums patīk  arī uzstāties, braukt uz konkursiem un būt kopā.”

Kolektīva “Lāsītes”  nozīmīgākie panākumi

Augstākā pakāpe Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam (2019. gadā)

Laureāti mūsdienu deju čempionātā “Tukuma kauss”

  • “Prieks” (5.-7. klase)

Prieks ir dejot, prieks ir kopā būt, prieks ir nākt uz mēģinājumiem, prieks ir braukt uz konkursiem, prieks ir dejot savai pilsētai. Mēs esam Prieks viens otram un Jums.”

Kolektīva “Prieks”  nozīmīgākie panākumi

1. pakāpe Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam (2019. gadā)

Laureāti mūsdienu deju čempionātā “Tukuma kauss”

  • “Lielais Prieks” (8.-12. klase)

“Ar prieku ejam pie Jums, skatītāji. Ar prieku mēs dejojam un kopā pavadām brīvo laiku. Mūs vieno deja, intereses un liela draudzība. Prieks – tā ir skaistākā emocija,  kas vien var būt. Lai visu vairo Prieks!”

Kolektīva “Lielais Prieks”  nozīmīgākie panākumi

Augstākā pakāpe Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam (2019. gadā)

Laureāti mūsdienu deju čempionātā “Tukuma kauss”