Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Strautuguns”

Deju kolektīvi
Ventspils vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs Strautuguns
Foto: Jānis Bitenieks

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Ineta Judzika
Kontakti Ineta Judzika

Tālr.: 29171856

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils Jaunrades namā

Otrdienās – plkst. 20.30-23.00

Ceturtdienās – plkst. 20.00-23.00

 

Kolektīva devīze- Lai deg!

“Esam jautri, draudzīgi, atsaucīgi, vienmēr gatavi jauniem izaicinājumiem. Mēs mīlam deju un savus skatītājus. Esam radoši, izvirzām sev mērķi un gatavi ieguldīt nopietnu darbu latviešu tautas deju apgūšanā. Sviedri tiek lieti ne tikai mēģinājumos uz deju grīdas, bet kopā peroties pirtī, airējot laivas pa kādu no Latvijas upēm, cepot desas pie kopīgi kurta ugunskura vai jautri dziedot pie kāda dancotāja mājās.”

Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Strautuguns” savu darbību uzsāka 2012. gadā kā E grupas kolektīvs, bet savus otros – 2018. gada XVI Deju svētkus izdejoja jau D grupas dejotāju saimē, tādējādi metot izaicinājumu pašiem sev, savai izaugsmei un deju prasmes augstākās sarežģītības pakāpei. Deju sezonā dejotāju sniegumu iespējams novērtēt gan dažādos pasākumos, gan sadraudzības koncerts.

Uguntiņa, kas iedegas dejotāju sirdīs mēģinājumos, tiek saglabāta uz skatuves, kur tā tiek nodota tālāk  skatītājiem un atbalstītājiem.

Vai Tevī ir dejotāja gars? Vēlies sajust dejas spēku? Tautastērpa spēku? Būt ārpus laika? Mest izaicinājumu sev un savai varēšanai? Nāc un pievienojies!