Senioru deju kopa “Brīzīte”

Deju kolektīvi

Senioru deju kopas Brīzīte foto

Informācija

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Inga Liepiņa
Kontakti Inga Liepiņa

Tālr.: 29863940

E-pasts: [email protected]

Mēģinājumi Ventspils Kultūras centrā

Otrdienās, ceturtdienās – plkst. 17.15-18.00

 

“Ja tu mīli dzīvi šo,

Mazāk dusmojies uz to ,

Ja tu mīli dzīvi šo,

Vairāk priecājies par to,

Centies dzīvi izdzīvot,

Dejā prieku izdejot….”

Nekad nav par vēlu iemācīties kaut ko jaunu…

Deju kopā “Brīzīte”  apvienojušās dāmas virs 50 gadiem, kuras dejo īpašu deju  formu – senioru dejas, kas tiek piemērotas vecāku cilvēku spējām. Senioru deju amplitūda ir ļoti plaša – visdažādākās pasaules tautu dejas, kas ļauj atraisīties, sajust savu ķermeni un reizē izbaudīt mūziku un kopā būšanas prieku.

Pateicoties kolektīva vadītājai Ingai Liepiņai, senioru deju kopa ir iesaistījusies Latvijas senioru deju apvienībā, kas dod iespēju piedalīties senioru deju pasākumos Latvijā un starptautiskajā senioru deju kustībā.

Deju kopa aktīvi piedalās Ventspils kultūras pasākumos – Pilsētas svētkos, Līgo svētkos, Lieldienās, kā arī regulāri koncertē kopā ar deju ansambli “Liedags”, kā arī ar savu eleganci dejā priecē skatītājus Ventspils novadā. Senioru deju kopa “Brīzīte” piedalījusies moderno deju festivālā Rīgā, 1. Staptautiskajā senioru deju festivālā Salaspilī, 2. Starptautiskajā deju festivālā Valkā, Saldū, Vislatvijas Senioru radošo kolektīvu festivālā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, Ziemassvētku pasākumā “Dzīve kā šokolāde” Rīgā VEF kultūras pilī, Starptautiskajā Senioru deju festivālā Rakverē, Igaunijā. Kolektīvs katru gadu  arī piedalās un arī rīko  Ziemas koncertus Kurzemes reģionā.

Deju kopas dalībnieces piedāvā nomest ikdienas rūpes, nogurumu reizē ar apnikušajām drēbēm, uzvilkt skaistu tērpu, uzlikt pikantu cepurīti, cimdiņus un kļūt par dāmu ikvienai interesentei!